День знань з правил поведінки на воді

     У рамках заходів безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, 5.04.2024р. у Глиницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. були проведені заходи до " Дня знань з правил поведінки на воді".

      Класні керівники провели інструктаж та години спілкування на дану тематику, а вчителі основ здоров'я та Захисту України практично продемонстрували надання першої медичної долікарської допомоги потерпілому. 

      Знання - запорука безпеки.

Патріотичне виховання в рамках проєкту                       "Від колиски до звитяги".

    3 квітня  Глиницький ЗЗСО І-ІІІ ст. відвідав військовий оркестр 24 ОМБр імені короля Данила разом із солістами Культурно-мистецького центру "Сокіл".

   Захід відбувся в рамках проєкту патріотичного виховання учнів Яворівської громади " Від колиски до звитяги", метою якого є привнести дух патріотизму та героїзму в серця нашої молоді.

  Патріотизм – це гордість досягненнями й культурою своєї Батьківщини, бажання зберігати її характер і культурні особливості й ідентифікація себе з іншими членами нації,  прагнення захищати інтереси Батьківщини і свого народу.

   Учні із  захопленням слухали патріотичні мелодії у виконанні оркестру, під його акомпанементом виконували державний гімн України, слухали патріотичні пісні у виконанні солістів, ознайомились з історією 24 Королівської бригади та просто гарно провели час.

    Щиро дякуємо організаторам проєкту - Відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради та Відділу освіти Яворівської міської ради за надзвичайно корисний та актуальний проєкт.

День знань з правил поведінки на воді.

   02.04.2024р., з метою нагадування правил поведінки на воді та надання першої долікарської допомоги потерпілому, за сприянням вчителя здоров'я, безпеки та добробуту Любові Варжнікової учні 6 класу мали змогу пригадати правила поводження на воді, переглянути відеосюжети. Цікавою і захоплюючою стала практична частина цього заняття - інсценізація екстемальної ситуації "рятували потерпілих".             Було весело й гамірно, а головне - корисно.

Проводимо підсумки благодійних ярмарків.

    "Освітянські пташки для ЗСУ" - зібрали 67.735 гривень.

З них 50.000 гривень передали у відділ освіти Яворівської міської ради.

🇺🇦"Різдвяний подарунок для ЗСУ" - зібрали 26.850 грн. Витратили на потреби ЗСУ (медикаменти) 16.820 гривень, залишилось  - 10.030 гривень.

     💙💛Решту  коштів з обидвох ярмарків передали місцевій волонтерці ВІКТОРІЇ ЛАНГ на потреби захисників 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

   Дякуємо батькам, школярам, усім працівникам школи за щедрі внески, креативні ідеї та неймовірні смаколики.

    З ВІРОЮ У БОГА ТА ЗСУ!!!

    ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!!!🙏🇺🇦

Засідання МК учителів початкових класів

   У сучасній українській школі звертається велика увага на формування читацької компетентності молодших школярів. З цією метою необхідно постійно працювати над удосконаленням навичок читання, використовуючи різноманітні вправи і прийоми, вчити вибирати літературу, створити належні умови для розуміння й оцінки прочитаного, розвивати навички аналізу художнього твору. 

  На засіданні МК учителі початкових класів Волошин Н.В., Мелешко Л.О., Дудяк М.В., Кулинич Г.С. поділилися зацікавлюючими завданнями, інтерактивними вправами, освітніми платформами, які допоможуть дітям читати легко та із задоволенням.

Ще трохи і 5 клас!

  26 березня практичний психолог школи  Валентина Волянська для здобувачів освіти 4 класу провела тренінг «Попереду нас чекає 5 клас!»

  Учні визначали емоційну стійкість та психологічну готовність до 5 класу.

  Наприкінці  тренінгу діти написали побажання для своєї вчительки Любові Остапівни та її майбутніх першокласників.

   Знання, вміння, навички, дружба, кмітливість, спритність, старання - це те, що візьмуть із собою у середню школу школярі.

Атестація - 2024!

   20 березня відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня  нашого закладу. 

 📚Атестація  - це важливий етап у професійному зростанні вчителя, точка опори для подальших здобутків, цікавих ідей, нових звершень.  

 🤗Тішимося досягненнями наших колег, адже четверо педагогів, професіоналів та майстрів своєї справи, подолали чергову сходинку особистісного і фахового зростання. За результатами атестації трьом учителям підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії,  одній з них  підтверджено  педагогічне звання "старший учитель". Також одній учительці присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". 

  Щиро вітаємо  Ніну Волошин, Ольгу Міщишин, Надію Ковалик та Ірину Федик з успішним проходженням  атестації!👏! Бажаємо їм успіхів та нових творчих досягнень під мирним небом💙💛!

Методична робота під час весняних канікул

  З першими променями весняного сонця оживають наші серця! Веселий гомін і щебет школярів стих - усі вони на весняних канікулах. А у вчителів настав час для підведення проміжних підсумків, планування на майбутнє та робота у методичних об'єднаннях. Спільно обговорили академічну доброчесність та медіаграмотність, ділилися власним досвідом - як зміцнити професійне здоров'я. Атмосфера наповнилася теплом та невичерпною енергією під час роботи над оберегами для ЗСУ.

 Щирою молитвою, непохитною вірою у ПЕРЕМОГУ та теплом наших сердець ми наповнили власноруч створені обереги. 

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

"Жінки, що залишилися навіки в серці Шевченка".

Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, художник.Він був людиною універсальних уподобань та інтересів.Поет мріяв про ті часи, коли Україна буде суверенною незалежною державою,коли в Україні шануватимуть мову, культуру, а люди будуть щасливі.

    9 березня ми відзначатимемо 210- річницю  від Дня народження Т.Шевченка

  В переддень цього свята учні 9 класу разом з вчителем укр.мови та літератури Федик І.С та музкерівником Волянською В.В  презентували на суд глядачів літературно - музичну композицію " Жінки, що залишилися навіки в серці Шевченка"

   Діти у формі сценок познайомили слухачів з особистим життям Шевченка, його стосунками з  особами прекрасної статті, передали чистоту, чарівність , силу прекрасного почуття - кохання до жінок.Оксана Коваленко, Ядзя Гусіковська, Варвара Рєпніна, Анна Закревська, Катерина Піунова, Агата Ускова, Ликера Полусмакова - це саме ті жінки які хвилювали серце Шевченка, котрі кохали його і чекали взаємності....

     По - новому мелодійно, з ноткою суму звучали пісні "Думи, мої,думи", "Тополя","Оксано,Оксано..." , "Сонце низенько, вечір близенько", "Така як ти".

Мало кому в коханні так не щастило, як Шевченку.Натура творча і вразлива, Кобзар часто закохувався.І в нього закоховувались.Та особисте життя так і  не склалося.

 Спливають роки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є і буде Україна.

Кольоровий тиждень

   З 4 по 8 березня, учні початкових класів Глиницького ЗЗСО І-ІІІ ст. разом із класними керівниками Галиною Кулинич, Марією Дудяк, Ніною Волошин, Любов'ю Мелешко провели кольоровий тиждень. 

   Кожен день був незвичайним, яскравим, пізнавальним. Діти розкрили таємниці кожного кольору з допомогою кольорових чаклунок, складали асоціативні кущі "Яблунька", "Хмаринка", "Віночок", відгадували загадки, знаходили відтінки кольорів, виготовляли закладки "Сонечко", "Жабка-пустунець", іграшку-антистрес...

  Учні 1 класу складали "Дерево любові", проводили "Хвилинку-кольоровинку", мандрували сторінками Червоної книги, проводили гру " З якого дерева листочок", виконували інтерактивну вправу "Зелена читанка", асоціації "Смайлик - наш друг", "Море у пляшці", "Диво-квіти", "Кольоровий склад чисел".

   З чудовим настроєм і великим багажем здобутих нових знань, вмінь та навичок діти завершили кольоровий тиждень.

1 березня - Всесвітній день компліменту.

Всесвітній день компліменту відзначається 1 березня, щоб підкреслити важливість висловлення слів вдячності та шанобливості до інших людей.

Комплімент- це слова або дії, які виражають вдячність, признання або повагу до іншої людини. Зробивши комплімент, людина може підвищити настрій, покращити відносини та викликати почуття задоволення в того, йому він адресований.

 Учні 9 класу створили віночок компліментів, які під час перерв дарували своїм друзям, однокласникам, вчителям.

  Не потрібо чекати на День компліментів. Робіть їх щодня! Тоді свій та настрій тієї людини, якій вони адресовані, будуть чудові.

"Леся Українка - геніальна дочка свого народу".

25 лютого ми відзначали 153 річницю від Дня народження Лесі Українки. У нашому навчальному закладі 26 лютого учні 9 класу разом з вчителем української мови та літератури підготували святкову лінійку "Леся Українка - геніальна дочка свого народу".

А також цього дня  у школі відбувся фотоквест на кращого знавця життя і творчості Лесі Українки

Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Мова - одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші предки. Це свято відзначає вся наша держава.

Учні 5-6 класів разом із вчителем української мови та літератури Наталією Жвірко та музичним керівником Валентиною Волянською підготували і провели літературно-музичну композицію "Кращої, ніж рідна, мови не буває".

Сьогодні українська мова стоїть на сторожі України, як і військо.

Тож любімо, шануймо, плекаймо і збагачуймо нашу неповторну мову. Хай українське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя та оберегом! 

Мова - це твоя зброя!

Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам'ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом.
Традиційно, 21 лютого, у нашому закладі було проведено низку заходів, щоб більше долучитися серцем і вустами до святкування цієї основної дати. Першокласники ( класний керівник Галина Кулинич) створили прикметниковийвіночок «Наша мова», прослухали казочку про цей скарб, провели жартівливу вікторину «Super Star» з лего, побачили цікаві факти про мову.
Учні 2 класу (класний керівник Марія Дудяк) провели мовознавчу квест-гру "Квітні, наша мова!" Зберігаючи маршрутний лист, картки із завданнями, діти пройшли 10 зупинок, де проявили кмітливість та креативність, вміння працювати в команді, показали високий рівень патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.
Розмовляймо українською, любимо її, докладаємо всі зусиль, аби наша мова розвивалась.
Третьокласники (класний керівник Ніна Волошин) взяли активну участь у квест-грі "Рідна мова - безцінний скарб".
Різноманітні та цікаві завдання дали можливість учням поглибити свої знання з української мови та сприяли перевірці формування духовної багатьох мовних особливостей. Школярі показали велику любов до рідного слова та гордість за свій народ. Вони ніколи не будуть цуратися рідного слова!

День безпечного Інтернету

📲📲 Щодня ми користуємось Інтернетом, навчаючись та розважаючись, у школі, вдома та на відпочинку.

   У транспорті та на вулиці можна зустріти людей, які занурились в екран свого пристрою. Однак все може змінитись за якусь мить, якщо бути неуважним та непідготовленим до різних ситуацій.

Щоб неприємностей не сталося, у лютому практичним психологом школи Валентиною Волянською були проведені заходи до Дня безпечного Інтернету:

другокласники малювали малюнки на тему «Віртуальний світ»;

учні 6 класу мали можливість бути учасниками профілактичного  заняття «Інтернет - залежність»;

у 9 класі відбулося інтелект - шоу «Безпечний інтернет».

 

Пам’ятайте, що: «Ваша мережева безпека - ваша особиста відповідальність!"

10 річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє
Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність. Однак він є також трагічною сторінкою в історії України, коли мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє країни.
У Глиницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. з особливою пошаною почитають Героїв Небесної Сотні - на постійній основі учні розпочинають навчальний день із молитви та хвилини мовчання в честь пам'яті Героїв.
Кожен з нас не має права забувати про своїх Героїв і належно берегти памʼять про них. Сьогодні учні 1-4 класів ( класні керівники: Галина Кулинич, Марія Дудяк, Ніна Волошин, Любов Мелешко) дізналися про події 2013-2014р., зокрема про наших земляків- захисників, доєдналися до акції «Янголи памʼяті».
🇺🇦Герої не вмирають!
Вони назавжди залишаються у нашій пам'яті та серцях.💙💛

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні у 5 класі

   20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні – українців, які змінили перебіг історії нашої держави.

⏳Під час Революції гідності, 10 років тому, Україна втратила людей, які загинули за свободу і незалежність держави. Вони навіки увійшли в історію як Небесна Сотня.

🇺🇦Ми боремося донині. Важкою, страшною ціною. Адже гинуть найкращі, молоді люди.

⠀⛪️Сьогодні учні 5 класу з класним керівником Волянською В.В провели урок - реквієм «І пам’ять серця, і вічний смуток»

Та перейшовши за посилання переглянули відеоролик про Небесну сотню.

   Дякуємо кожному Героєві, який мав сміливість ступити у двобій з ворогом заради України, своєї родини, сім'ї. Пам'ятаємо кожного, хто віддав своє життя за нашу свободу та право жити на власній землі!

   🕯Слава Україні! Слава Героям, які ніколи не вмирають!

Міжнародний день піци англійською

9 лютого відзначають Міжнародний день піци. 

Учні 6 класу на уроці англійської мови з вчителькою Світланою Марко повторили лексику з теми «Їжа», переглянули презентацію, складали нові слова від словникового слова “pizzeria”, прослухали пісню про виготовлення піци та створили власну, висловлюючи свої смаки в їжі.

Контактні дані координатора  управління Державної  служби якості освіти у Львівській області нашого закладу

Благодійна акція " Освітянські пташки"

      У час жорстокої війни обов'язком кожного з нас є підтримка та допомога армії у всілякі можливі для нас способи. Лише працюючи разом, на фронті чи у тилу, ми зможемо досягти перемоги.

      У Глиницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. упродовж з 15 по 22 січня відбулася благодійна ярмарка під гаслом " Освітянські пташки для захисників", що охоплює усю Яворівську громаду. На зібрані кошти будуть придбані дрони для ЗСУ.

   До благодійної акції долучились учні усіх класів школи, де пропонували різноманітні пропозиції, від фруктів до домашніх витворів кулінарного мистецтва. Під час ярмарки панувала піднесена атмосфера, яка об'єднала школярів, батьків, вчителів та адміністрацію школи - допомогти нашим захисникам на гарячому фронті.

      Результат наших спільних зусиль - 67 735 гривен (шістдесят сім тисяч сімсот тридцять п'ять гривень).

Вшанування пам'яті Героя України - Мирона ВАНЯ

24 січня минув рік від непоправної втрати - загибелі нашого Героя, односельчанина, воїна - Мирона ВАНЯ.
Пам'ять про Мирона живе та житиме вічно в його героїчних вчинках, патріотизмі, жертовності та любові до України.💙💛
Учні Глиницького ЗЗСО І-ІІІ ст. у цей день відвідали могилу Героя, поклали квіти і промовила спільну молитву.
Герої не вмирають!Вони назавжди залишаються у наших серцях!♥️
Світла та Вічна Пам'ять Герою, який віддав за Україну найдорожче - своє життя!

 

22 січня - День Соборності України

     Учні початкових класів Глиницького ЗЗСО І-ІІІ ст. відзначили його святковим флешмобом.

    Сьогодні ми боремся за єдність і цілісність нашої держави. Особливо зараз маємо докласти максимум зусиль у цій нелегкій боротьбі. Адже у єдності - наша сила.

День капелюшка

      15 січня 1 клас Глиницького ЗЗСО І-ІІІ ст. (кл.кер. Кулинич Г.С.) перетворився на диво-загадку. Кожен з учнів мав можливість представити розмаїття капелюхів. Бо це не просто головний убір, а можливість для творчості та свободи.

Всесвітній день "Дякую", очима третьокласників

   Цей день можна, без перебільшення, назвати однією із найбільш ввічливих дат у році. Слова подяки мають магічні властивості - з їх допомогою люди дарують один одному радість, висловлюють увагу і передають позитивні емоції.

    Саме у цей день третьокласники писали листівки, у яких дякували ЗСУ, Богу, батькам, рідним, друзям, вчителям. Усі листівки діти помістили у "Пошту вдячності". Інсценували казку " Як ведмедик став чемним". З цікавістю прочитали в особах оповідання В.Сухомлинського "Навіщо кажуть "Спасибі".

     Діти зрозуміли, що без слів вдячності життя було б сірим і похмурим, а так воно яскраве.

Різдвяний подарунок для ЗСУ

     З 13.12 по 20.12 у нашому закладі проходила волонтерська збірка "Різдвяний подарунок для ЗСУ". 

Разом ми зібрали 26.850 гривень + 100 злотих.

Витратили 16.820 гривень,  за які придбали необхідні речі та медикаменти для ЗСУ.

    Усі подарунки готували від щирого серця, тому вони випромінюють Різдвяне тепло, яке дає нам надію на мир, добро і спокій у наших серцях.

   Адміністрація Глиницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів дякує батькам та школярам за щирі пожертви та добрі діла. Нехай Бог віддячить Вам міцним здоров'ям, благополуччям, а  на нашій рідній землі хай запанує мир!

Різдвяний вертеп

   Різдво Христове - одне з найголовніших і найулюбленіших свят християнства. Його чекають усі люди, та все ж найбільше, звичайно, діти. Для малечі - це час здійснення мрій, оповитий запахом ялинки і радістю. Кожна дитина обожнює Різдвяні казки, колядки, віншування, вертепи .

   Так, 21 грудня, учні 4 класу (класний керівник Любов Мелешко) підготували і провели Різдвяний вертеп. Діти з великим сумлінням віднеслись до постановки різдвяної вистави. 

    Талановита гра ролей, чудові костюми, прекрасне виконання колядок створило святкову атмосферу справжнього Різдва та подарувало всім багато позитивних емоцій .

"Різдво" англійською

   На останньому у першому семестрі уроці з англійської мови, учні 5-11 класів опрацьовували тему «Різдво». З вчителькою Світланою Марко вивчали пісні та колядки, розгадували ребуси та створювали ялинку, де записували особисті різдвяні  привітання та побажання.

Всеукраїнський конкурс-виставка "Український сувенір", "Новорічна композиція"

  Нещодавно у Глиницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу-виставки "Український сувенір", "Новорічна композиція", який проводять з метою виховання любові та інтересу до народної творчості, народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік, формування практичних умінь та навичок учнів з виготовленням новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику. 

     У виставці-конкурсах взяли участь учні 1-9 класів. Переможцями у І етапі стали учні у таких номінаціях:

     "Стилізована ялинка" - учениця 1 класу Меланія Батицька

                                        (керівник Галина Кулинич);

                                        учениця 5 класу Вероніка Ільо 

                                        (керівник Валентина Волянська);

     "Новорічний букет"  -   учениця 4 класу Анастасія Ковалик                                                        (керівник  Любов Мелешко);

     "Новорічна композиція" - учениця 1 класу Вероніка Ловцова 

                                        (керівник Галина Кулинич);

                                        учень 4 класу Дмитро Ревага

                                        (керівник  Любов Мелешко);

      "Новорічний вінок" -   учень 3 класу Юрій Остапчук

                                        (керівник Ніна Волошин);

                                        учень 4 класу Артем Валах

                                        (керівник  Любов Мелешко);

      "Сюжетна композиція" - учениця 3 класу Віолетта Волошин

                                        (керівник Ніна Волошин);

                                        учень 4 класу Денис Юрчик

                                        (керівник  Любов Мелешко);

                                        учень 1 класу Павло Фірман

                                        (керівник Галина Кулинич);

                                        учениця 9 класу Оксана Юрчик;

                                        (керівник Надія Ковалик);

       "Новорічний подарунок"- учень 1 класу Матвій Кісілевич

                                         (керівник Галина Кулинич).

        Пишаємося та зичимо творчого зростання та креативності. 

 

Творча лабораторія на уроках "Пізнаємо природу"

 

     Чому вода - найдивовижніша рідина на планеті Земля досліджували школярі 5 класу протягом цілого місяця. Власноруч виготовлена за чіткою інструкцією вчительки Любові Варжнікової - модель явища колообігу води у природі, дала можливість кожного дня спостерігати за змінами, які відбуваються всередині "власного живого світу" створеного руками дитини.

     Під час демонстрації своїх моделей учні поділилися досягненнями та порадами, а позитивний психологічний клімат у класі заохотив юних дослідників до подальших творчих експериментів.

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

      Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій із понад 100 країн світу активізують свої зусилля задля об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.

      У рамках акцій у Глиницькому ЗЗСО І – ІІІ ступенів проводився ряд профілактичних заходів психологом Валентиною Волянською та соціальним педагогом Любов’ю Хоростіль з учнями 5-10 класів, а саме: перегляд відеоролику «Як боротися з насиллями», перегляд фільму «Щодо торгівлі людьми» , бесіди з елементами ігор та інформаційний урок:

    "Права свої знай - та про обов'язки не забувай!"

Діти вчилися боротися з насиллям, через різні життєві ситуації.

Мета даних заходів - закликати до всіх не сприймати насильство як норму, не замовчувати, не відвертатися від тих, кому потрібна допомога.

   Насильству не місце серед людей! І не тільки в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

 

"Хустина - берегиня роду".

    З нагоди Всесвітнього дня української хустки у 3 класі (класний керівник Ніна Волошин) було проведено свято "Хустина - берегиня роду".

    Учні ознайомились з хусткою-оберегом, її значенням в побуті української родини та різними традиціями, пов'язаними з хусткою. Діти дізнались багато цікавого від своїх матерів про цю цінну річ. Учні читали вірші, переглядали презентацію, взяли участь у вікторині, розмальовували і склали мегарозмальовку. Дівчатка виконали ніжний танець з маминою хустиною та створили фотофлешмоб. Учні із захопленням грали гру "Хустика по колу". 

     Діти бережуть і будуть берегти реліквії як знак великої любові до свого роду та всього українського народу.