День доброти

 Четвертокласники (класний керівник Ніна Волошин) провели годину спілкування "Добро починається з тебе".

  Діти розповідали про свої добрі вчинки, щиро ділилися компліментами, малювали листівки, склали правила доброти, "заповнили валізу добрих справ", слухали пісню "Мелодія добра", з цікавістю дивились казку Про доброту.

  Учні раділи медалькам "За добрі вчинки", а таких вчинків у них багато.

День доброти у дошкільників

      Доброта не залежить від зросту,

      Доброта не залежить від віку,

      Доброта з роками не старіє,

      Доброта як сонце гріє.

      Для гармонійного розвитку дитини дуже важливо, щоб вона росла в атмосфері добра. З нагоди Дня доброти, вихователь дошкільної групи Дарина Наконечна провела заняття "Добрі вчинки маленької дитини", на якому маленькі дошкільники навчалися розрізняти добро і зло, цінувати добрі вчинки, взаємини, а також допомагати слабшим.

Доброта - це дар, яки породжує щастя, радість та любов.

  13 листопада 2024р. учні 3 класу, разом із класним керівником Марією Дудяк, побували у "Містечку доброти", де цікаво і весело провели час. Діти створювали асоціативний кущ до слова "добро", читали вірші, малювали, побували у "будинку добрих слів", ознайомилися з правилами доброти, провели чудову гру з лего "Правильно - неправильно," фізкультхвилинку "Ми - добрі діти."               

  На завершення уроку діти створили "потяг добрих справ учнів 3 класу", який буде їм нагадувати, що добро потрібно творити завжди, щоб жити в мирі, злагоді та любові.

ЗАСІДАННЯ МК УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

   12 листопада відбулось засідання МК учителів початкових класів.           Обговорювали проблеми адаптації першокласників (Любов Мелешко), ділилися досвідом підготовки учнів до Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика (Марія Дудяк, Ніна Волошин),  розкривали секрети успішного уроку (Галина Кулинич).

   Успіхів та натхнення вам!

МОЄ РІДНЕ СЕЛО

   У рамках проєкту «Моє рідне село» другокласники ( класний керівник  Галина Кулинич) досліджували його культурні та історичні памʼятки. Молитовні прохання складали у каплицях Введення в храм Пресвятої Богородиці та Матері Божої над водою. Остання має глибоку та цінну історію - це місце зʼявлення Пречистої місцевій дівчині Катерині. Сюди чисельно приходять миряни по зцілення. А в роки Другої світової війни її підземелля були криївкою воїнів УПА.

   Віддали діти шану воїну-героєві Ваню Миронові, який загинув, захищаючи рідну землю від російських окупантів.

    Дякуючи нашим захисникам, маємо можливість вивчати та берегти історію рідного краю.

ПОСВЯТА У ЧИТАЧІ

    Книжка - добрий і вірний друг людини. Вона відкриває віконце у світ. 

   З метою виховання любові до книги у бібліотеці нашого закладу відбулася посвята другокласників у читачі (класний керівник Галина Кулинич). Діти зустрілися з казковими героями, дізналися історію виникнення книги.

  Бібліотекар, Теьяна Криворучко, провела екскурсію книгозбірнею нашого закладу, подарувала дітям медальки та памʼятки-розмальовки читача. 

   Школярі пообіцяли бути активними читачами, цінувати та своєчасно повертати книги.

Просвітницькі заходи щодо булінгу

  Протягом вересня та жовтня в нашій школі психологом школи Валентиною Волянською  та соціальним педагогом Іриною Федик   були проведені просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про булінг та адміністративну відповідальність за вчинення цькування.

     Учні ознайомилися з інформацією про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

     Ми -  за безпечне освітнє середовище та щасливе дитинство! 👫

 

🟢 Не будьмо байдужими!

     Протидіймо  булінгу разом!

День української писемності у дошкільній групі

     До Дня української писемності та мови, у дошкільній групі, під керівництвом вихователя - Дарини Наконечної, було проведено тематичне заняття "Я - українець, моя мова - українська", також відбувся поетичний флешмоб. Маленькі українці вчилися творчо мислити, обґрунтовувати свої думки і просто спілкувалися рідною мовою.

Пізнавальний квест у 6 класі "Калинова мова"

    З нагоди  Дня української писемності та мови, з учнями 6 класу та вчителем української мови та літератури Наталії Жвірко був проведений пізнавальний квест "Калинова мова". 

    Разом з дітьми ми переконалися, що рідна мова - це найцінніше багатство кожного народу.

    Пишаймося, шануймо і розмовляймо українською!🇺🇦

День української писемності

     27 жовтня відзначається День української писемності та мови. Мова - одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші предки. 

Учні 5-7 класів разом з вчителем Наталією Жвірко та музичним керівником Валентиною Волянською, підготували і провели виховний захід "Розквітай же, рідна українська мово!"

     "Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова..." - писав Панас Мирний. І це справді так. 

     Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов'їною.

     Тож любімо, шануймо і збагачуймо нашу українську мову.

     Мова - це наш скарб!