Міс Осінь 2018

У Глиницькому НВК 26  листопада педагогом -організатором Ковалик Н.С. було проведено конкурс краси й чарівності "Міс Осінь". В цьому конкурсі кожна учасниця  мала змогу продемонструвати не лише зовнішню красу, а й розкрити свої найкращі якості, розповісти про власні  захоплення і вподобання. Всі учасниці,а їх було п'ятеро: Жила Анастасія, Марко Марія, Філь Марта, Кобзяк Вікторія, Галак  Христина показали, що вони дуже талановиті та гарні юні леді. Переможницею  конкурсу та королевою свята "Міс Осінь" стала Жила Анастасія,учениця 6 класу.

День народження 1 класу

Незвичайне свято відбулося у Глиницькому НВК  26 листопада- свято "День народження 1 класу" під керівництвом класовода Дудяк М.В.

Діти розказували вірші,смішні пригоди зі шкільного життя,співали пісні,танцювали.
Із приємним  сюрпризом до них на свято завітали учні 5 класу у вигляді улюблених героїв.Але на цьому несподіванки не завершились. Батьки першокласників  також взяли активну участь у цьому святі. Вони танцювали веселий танець господинь, висловлювали побажання своїм дітям, разом із дітьми демонстрували  показ мод.Завершилось свято запаленням свічок на святковому торті.Свято вдалося на славу.
В добру путь,наші першокласники Нової української школи.

ЗУНР: виникнення, внутрішня і зовнішня  політика, причини поразки і значення

20 листопада у Глиницькому НВК відбулася конференція на тему:"ЗУНР: виникнення,внутрішня і зовнішня  політика,причини поразки і значення."  У конференції  взяли участь учні 10-11 класів під керівництвом вчителя історії Міщишин О.А.

Тиждень рідної мови та літератури

З 9 по 16 листопада  у Глиницькому НВК проходив тиждень української мови та літератури, присвячений Дню писемності та мови. Упродовж цього часу відбулися найрізноманітніші  заходи: Урочиста лінійка до Дня писемності та мови, флешмоб на краще  читання віршів про мову (вчитель Федик І.С.), мовне дефіле (6кл., вчитель Козак О.М.), мовознавчий турнір „Рідна мова чиста , як сльоза” (4 кл., вчитель Кулинич Г.С.),  вікторина "Мова -наш скарб" (2кл., вчитель Волошин Н.В.), літературний салон „В гостях у жінки"(присвячений Ліні Костенко), який  провели вчитель Федик І.С та учні 10-11класу. А завершився тиждень святом „Мово рідна, калинова" (6-7 кл., вчитель Козак О.М.).  Протягом тижня учні взяли участь у написанні  Всеукраїнського диктанту єдності та в Першому етапі міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика.

Посвята у читачі

Учителем Волошин Н.В. та бібліотекарем Криворучко Т.Я. було проведено свято для другокласників «Посвята в читачі». Під час заходу діти розгадували загадки, інсценізували уривки з казок, розказували вірші та співали пісні про книгу. Також на святі були присутні Королева Бібліотеки та Книга, які нагадали про правила поведінки в  бібліотеці та як треба берегти книги. Наприкінці заходу кожен другокласник отримав пам'ятку почесного читача.

Урочиста лінійка, присвячена Дню писемності та мови

9  листопада в Глиницькому НВК відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню писемності та мови. Ведучі дійства розповіли про історію свята, а баба Палажка і баба Параска навчали всіх присутніх говорити літературною українською мовою. А також діти переглянули відеоролик "Шлях до письма".

     Учні  5-11 класів долучилися до написання 18 радіодиктанту Єдності.

«За честь і славу душу й серце покладем»

    8 листопада 2018 року у нашому НВК відбулася мистецька акція на масове виконання маршу Січового Стрілецтва "Ой у лузі червона калина" та урочиста лінійка, присвячена 100-ій річниці ЗУНР "За честь і славу душу й серце покладем". Заходи підготувала вчитель історії Міщишин О.А. 

Заняття з елементами тренінгу у 4 класі

Практичним психологом Коцун О.М. було проведено заняття з елементами тренінгу  з метою ознайомлення учнів із позитивними і негативними емоціями, розкриття їхнього значення для здоров'я людини, навчання дітей аналізувати свій внутрішній стан, керувати емоціями, виховувати бажання дарувати позитивні емоції одне одному.

 

Свято осені

26 жовтня,у дошкільній групі Глиницького НВК, під керівництвом вихователя Хрущ М.С., відбулося свято осені.Дошкільнята у яскравому вбранні із захопленням  розповідали віршики та співали пісеньки про осінь.Родзинкою свята стала танцювальна композиція малят під музику пісні "Іде красуня осінь".Святковий настрій надовго залишиться у душах  діточок та їх батьків.

Класні батьківські збори у 3 класі

     25 жовтня у 3 класі були проведені класні батьківські збори за участю практичного психолога Коцун О.М., яка провеле тренінгове заняття  на тему: "Роль сім'ї у вихованні дитини" з метою ознайомлення батьків з особливостями впливу стилю спілкування сім'ї на емоційне благополуччя дітей. 

   Було проведено тестування "Яких принципів Ви дотримуєтесь у вихованні дітей".

Зустріч з інспектором ювенальної превенції

У вівторок 23 жовтня у Глиницькому НВК відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції Яворівського ВП ГУНП у Львівській області,капітаном поліції Бринько Наталією Миколаївною.Вона виступила з доповіддю "Адміністративна та кримінальна відповідальність підлітків". Під час зустрічі Наталія Миколаївна ознайомила учнів з видами правопорушень,які часто зустрічаються у шкільному середовищі,на вулиці та звернула  увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєнні правопорушення.

 Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні предстанику ювенальної превенції за співпрацю.

Класні збори у 10 класі

18 жовтня у 10 класі були проведені класні батьківські збори за участю практичного психолога Коцун О.М., яка виступила з доповіддю на тему: "Виховання любовю". Метою виступу: розвиток бажання виховувати дітей у гармонії, душевному спокої і рівновазі; бажання  прививати дитині щедрість, чуйність, повагу до старших, увагу до рідних, близьких і всіх оточуючих людей. 

      Для визначення рівня контактності батьків у спілкуванні з дітьми було проведено тестування "Чи достатньо Ви контактні з дітьми".

Козацькі забави

Учні нашого НВК вміють не тільки вчитися, а й відпочивати. 12 жовтня тепле, лагідне, по-справжньому осіннє сонечко покликало всіх на спортивний майданчик. Тут відбулися  «Козацькі забави  2018», приурочені святу Покрови та Дню захисника України.  Дві команди козаків проходили випробування на спритність, силу, витривалість, кмітливість у веселих конкурсах. А після цього усі готували козацький обід на свіжому повітрі. Кожного, хто був присутній на святі, охопило почуття гордості, що ми - правжні нащадки славних козаків.

Місячник  бібліотек у Глиницькому НВК »ЗОШ I-III ст. – ДНЗ»

     У Глиницькому НВК « ЗОШ I-III ст. –ДНЗ» в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек , що проходить  під гаслом « Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» ( до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського),  шкільним  бібліотекарем  Криворучко Т.Я  було оформлено книжкову виставку «Великий педагог, великий Добротворець». Серед учнів 2-4 класів був проведений літературний буккросинг та конкурс малюнків « У світі  казок і оповідань В.Сухомлинського».  Учні 1 класу здійснили  екскурсію   у шкільну бібліотеку «Перший крок у світ казок».  Старшокласники, переглянувши відеофільм «Великий педагог, мислитель, гуманіст», ознайомилися із життєвим і творчим шляхом В.Сухомлинського.

Осінній ярмарок

Цікаво і змістовно пройшов останній день тижня в учнів 1класу Глницького НВК .Діти разом із вчителем Дудяк М.В. та батьками Мартин О. і Колясою М. провели осінній ярмарок.Першокласники об'єднувалися в групи, рекламували свій товар,а потім вигідно його продавали і купували.Цікавими для дітей були ігри "Я в майбутньому","Аукціон", "Пограймо  в бізнесмена".Також хлопчики і дівчатка весело співали й танцювали,малювали фарбами.Щасливі і задоволені діти Нової української школи пішли додому 

День вчителя у Глиницькому НВК

Поміж багатьох  свят у календарі є день, коли настрій у всіх піднесений і радісний. Це – День  вчителя, який ми  святкуємо  в першу неділю жовтня. Це час, коли шелестить падолистом осінь  і снує  в лузі мереживо бабиного літа,  коли над  землею  пломеніють  червоні жоржини, немов дарують весь свій дар любові нашим учителям. Пройшло  це свято  і в нашому НВК. Діти підготували для педагогів чудовий концерт. Зі сцени линули слова вдячності та шани своїм вчителям. Багато пісень, жартів та кумедних  сценок змушували глядачів у залі щиро посміхатися і гучно аплодувати. А також учні підготували святкову газету.

Квітковий вернісаж

14 вересня у нашому НВК проходив  конкурс «Квітковий вернісаж». Кожен клас мав підготувати  композиції у різних номінаціях:дари осені, листівка з міні букетом ,композиції з польових квітів, еко –декор та інші. Усі роботи були дуже красиві, акуратно зроблені. Кожна із них заслуговує уваги. Компетентне журі відібрало кращі роботи для районної виставки.

День знань

День знань -  це особливе свято. Завітало воно і до нашого НВК. Директор школи Надія Ковальчук привітала всіх присутніх та гостей із початком навчального року , побажала вдалого старту першокласникам і успіхів у навчанні  всім учням НВК. Двері до навчання першокласникам відчинили наші випускники. А веселий дзвоник сповістив усім про початок навчального року.

Звіт директора

12 червня в нашому НВК відбувся звіт директора школи Ковальчук Н.М.  перед громадськістю про підсумки діяльності школи у 2017/2018 навчальному році, а саме: підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, зміцнення навчально- матеріальної бази школи, соціальний захист, збереження та зміцнення здоров'я учнів та педагогів. Донесла інформацію  про здобутки  та перспективи на 2018-2019 н.р.  В обговоренні взяли участь Варжнікова Л.В., Столяр С. М., Жук  М.В. Відбулося таємне голосування, за підсумками якого діяльність керівника закладу визнана задовільною і потребує матеріального заохочення

Випускний бал

31 травня в нашому НВК відбувся випускний вечір. Цього  травневого вечора на затишному подвір'ї  зібралося дуже багато людей: учнів школи, вчителів, батьків і рідних школярів, а також  чимало гостей. Святково прикрашене подвір'я школи і є урочистою сценою, адже подія  незвичайна – хвилюючий та  довгожданий  випускний вечір  у  навчальному закладі. 31 травня 2018 року для них, цьогорічних випускників нашої школи,  стає  часом з якого розпочався відлік   їх дорослого життя. До цього на протязі 11 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.

І ось з приміщення школи починають виходити випускники 2018 року. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас підкреслено вже дорослі. Радість, гордість  і  одночасно сум від того, що діти вже виросли, що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів, - на обличчях та в очах батьків випускників.

А сценарій  святкового заходу продовжується. Випускникам, директор школи вручає атестати про отримання середньої освіти. А далі лунають щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників школи, педагогів, батьків. Лунає спів чарівних пісень, звучать вірші, у ритмах вальсу випускники, їх батьки…

Шкільне свято випускного вечора було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій.

 

 

Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника відбулось у багатьох школах України 25 травня. Святкували його і у нашому НВК. Перед школою в тісному, єдиному колі з'єднались вчителі, учні та батьки. Завітав на свято парох села о. Степан Грицан. Цей день став особливим для наших випускників: вони почули щирі слова, доброзичливі побажання та вітання. А батьки  випускників поблагословили їх на щасливу дорогу вишитими рушниками. Свято Останнього дзвоника – це свято, якого немає в жодному календарі. Для когось – це останній дзвінок , для когось –сигнал про початок  літніх канікул.  Тут поєднуються жаль розлуки з дитинством і світлі сподівання на здійснення мрій.

 

 

День дитинства

18 травня 2018 року одинадцятикласники   НВК прощалися з дитинством. На святкування Дня дитинства майбутні випускники принесли з собою улюблені іграшки, вдягнули шортики і майки і вмить стали маленькими дітьми. Розважалися, фотографувалися, грали в різноманітні ігри, дякували класним керівникам, вчителям-предметникам та вчителям початкових класів за виховання та навчання. У віршованій формі пройшли всі сходинки дитинства від  маленьких літ до зовсім юних.

День вишиванки

Уже традиційно у  третій четвер травня українці відзначають День вишиванки.

 

17 травня у нашому  НВК відбувся День вишиванки.  Дрес-кодом дня була вишиванка,  вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Вдягнули вишиванки не лише учні 1- 11 класів, а й усі вчителі та персонал школи.

Свято "Прощавай, Букварику!"

    У четвер, 03 травня   в нашому НВК першокласники

(вчитель Волошин Н.В.) провели свято "Прощавай, Букварику!"

Учні інсценізували казку "Рукавичка". Звірята знайшли Букварика і букви і лише тоді продовжилось свято. Першокласники виразно читали вірші, співали пісні, весело танцювали.На сцені  линули веселі усмішки про шкільне життя.

 Маленькі школярики прозвітували Букварику про свої успіхи і попрощались з ним.

У святі брали також участь п'ятикласники та батьки.Цей день надовго  запам'ятається дітям і гостям.

Засідання методичної комісії класних керівників

     30.04.2018 р. У нашому НВК відбулося засідання МК класних керівників. Згідно плану класний керівник 5 класу  Ільків Л.Б. виступила з доповіддю про патріотичне виховання і поділилася власним досвідом з даного питання. Обговорення відкритої виховної години у 7 класі "Мужність і біль Чорнобиля" (кл. керівник Криворучко Т.Я) -  дало можливість усім повернутись у радіаційне пекло, яке і до тепер живе у  наших серцях.  Варжнікова Л.В -заступник директора з виховної роботи зробила аналіз роботи МК класних керівників за 2017-2018 н.р. і разом з класоводами склала перспективний план на наступний рік.

День ЦЗ

    4 травня в нашому НВК  в рамках тижня  безпеки пройшов День цивільного захисту.

    Учні, педагогічний колектив удосконалили свої теоретичні і практичні навики щодо дій в екстремальних ситуаціях, перевірили здатність грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров'я.

    Класні керівники  1-11 класів провели виховні години на тему:"Дії людини в надзвичайних ситуаціях". А після сигналу тривоги всі зібралися в евакуаційному пункті, де мали можливість відпрацювати практичні навички надання допомоги потерпілим під час евакуації. Хлопці 10-11 кл. пробігли естафету з протигазами. Вчитель  Захисту Вітчизни  Ковальчук В.Є пояснив як правильно їх одягати, щоб захистити себе.

    Кожен клас  підготував повідомлення до стінгазети "Алгоритм дії в певній надзвичайній ситуації"

Мандрівка Львівщиною

2 травня учні 5-8 класів  разом з вчителями Фульмес  Н.С, Ковалик Н.С, Федик І.С. здійснили краєзнавчу мандрівку  Львівщиною. Відвідали зоопарк «Лімпопо» в с. Меденичі, побували на батьківщині І.Я.Франка – с. Нагуєвичі, де відвідали батьківську садибу Франка, літературний музей , відпочивали на стежці Франка. А вкінці мандрівки помолились у храмі святої Анни 

м. Борислав.

 

Мандрівка  була цікавою і пізнавальною

Первоцвіти просять захисту

 

Ми – перші вісники весни,

Ми перші квіти на землі,

Ми – найніжніші квіти на землі,

Але зовсім беззахисні квіти!

А ви, люди – найсильніші на землі,

Захистіть нас, збережіть!

Для майбутнього нинішнє збережіть.

Первоцвіти будуть завжди на землі.

 Учні нашого НВК взяли активну участь в акції «Первоцвіти просять захисту». Малювали малюнки, агітаційні  листівки, стінгазети, складали вірші. Кращі роботи були відібрані для участі у районній акції

 

 

Відзначення 75 роковин 1 Української Дивізії «Галичина» Української Національної Армії

Профорієнтаційна робота

        З метою ознайомлення учнів  з ринком професій, їх різноманіттям  у 9 класі була проведена година спілкування "Труднощі у виборі професій"( Класний керівник  Федик І.С.).  Діти одержали інформацію про найбільш актуальні професії у наш час.
    З профорієнтаційною метою учні 9-11 класів   НВК відвідали приватне господарство (плодово-ягідний сад) місцевого підприємця, де мали можливість познайомитись з особливостями  професії садівника. 
      Практичний психолог Коцун О. М. провела  у 4 класі заняття з елементами тренінгу "Люби працювати - і робота полюбить тебе", на якому  ознайомила  учнів з розмаїттям професій.   У формі гри школярі мали можливість  краще усвідомити особливості кожної професії.

Дбаймо про чистоту рідного села!

    Щоб  допомогти квітам, кущам, деревам і Матінці-землі вдихнути на повні груди іще одну весну, люди традиційно наводять лад у власних дворах, біля своїх організацій та установ. Наше село  і його околиці – це також спільна оселя, яка потребує колективних зусиль, аби дійсно дарувати затишок та гордість за малу батьківщину.

     Саме із таким закликом – мобілізувати зусилля для наведення ладу на підпорядкованих територіях та покращення благоустрою не лише села, а й прилеглих зон, перед Великоднем шкільний парламент  нашого НВК звернувся до всіх учнів, щоби ті активно долучилися до  толоки. Діти поприбирали узбіччя вздовж центральної дороги села та маленькі бічні вулички, а також  автобусні зупинки, територію біля церкви. Не забули і про одиноких людей. Поприбирали  їхні подвір'я, пограбали  сухе листя, гілки.

       Дістаючи чергову порцію пляшок з-під шару осіннього листя, кожен раз не полишає думка про тих нелюдів, які своїми безглуздими вчинками забруднюють наші узбіччя. Ну не лінь було пертися від дому у такі хащі, аби там під акацією розпити пляшку міцного, залишаючи після себе купи сміття. І це вже не торкаючись теми інших небезпечних знахідок, як то численні шприци, окурки…

        Дякуємо усім, хто долучився  до благоустрою нашого спільного дому – рідного села.

 

 

День довкілля

     У п'ятницю  в нашому  НВК пройшов День довкілля. Учні школи  вийшли на шкільне подвір'я і  гуртом  навели лад: пограбали сухе листя  в саду  і  на подвір'ї, обкопали дерева, посапали квіти на клумбах.

       

Засідання шкільного самоврядування

Засідання атестаційної  комісії

26 березня у НВК  відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. Слухали про результати атестації  вчителя інформатики Коцуна В.І. та вчителя початкових класів Кулинич Г.С.

Тиждень дитячої та юнацької книжки

   Книжка, можливо, найбільш складне і велике чудо з

усіх чудес, створених людством на

його шляху до щастя й могутності майбутнього.

      З 26.03. по 30.03. 2018 р. в Глиницькому НВК "ЗОШ І- ІІІ ступенів- ДНЗ" проходив тиждень дитячої та юнацької  книжки. Бібліотекарем Подоборіжною Н.І. було проведено ряд цікавих заходів. Особливо сподобалась інтелектуально - розважальна програма кмітливих та начитаних "Найкращий читач 5 класу", де переможцями стали Тимко О. та  Жила Н.

З дитинства  йду до Тараса

    9 березня ми відзначили  204 річницю з Дня народження Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка.В НВК пройшла урочиста лінійка "З дитинства йду до Тараса". Діти розказували  про життєві стежки Тараса Шевченка, декламували його поезії. А також переглянули презентацію "Тарас Шевченко - не тільки поет, а й художник".Також класні керівники провели виховні години, пов'язані з цією датою

Лінійка-реквієм «Пам'ятаємо. Любимо. Сумуємо»

     20 лютого до ІV річниці Революції Гідності у  НВК І-ІІІ ступенів було проведено лінійку-реквієм «Пам’ятаємо. Любимо. Сумуємо». Школярі ще раз послухали про події, які відбувалися на Майдані Незалежності у 2013-2014 році, переглянули відеоролик про найтрагічніші дні лютого 2014 року. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто віддав своє життя за кращу долю України

Засідання методичної комісії класних керівників.

   20 лютого у нашому НВК  відбулося чергове засідання методичної комісії класних керівників. 

   Вчителі відвідали відкриту виховну годину  спілкування у 8 класі "Герої не вмирають" (кл. керівник Новоставська Л.І.) Використання ІКТ дозволило усім перенестися  на зимовий Майдан і разом з Героями Небесної Сотні  відчути їх невимовний  біль, страждання  за свободу рідної землі.

   Заступником директора з виховної роботи  Варжніковою Л.В. було зроблено аналіз виховного заходу, до обговорення якого   долучилася вчитель історії Міщишин О.А. 

    Класний керівник  Федик І.С. підготувала доповідь на актуальне в наш час питання "Гармонізація родинного і шкільного виховання  на засадах педагогіки"

 

Свічі пам'яті

     19 лютого  третьокласники (класний керівник Кулинич Г.С. ) розпочали робочий день хвилиною мовчання. Адже 4 роки  тому наша країна пережила ще одну трагічну сторінку історії. З сумом і болем ми сьогодні  згадуєм ці події. Не лише згадуєм. Поминаємо тих, хто заради кращого майбутнього віддав найдорожче - своє життя. Не одне життя.

      А на годині спілкування  малеча мала можливість  подумати про Небесну сотню. Свої думки  перенесли на символічні Свічі пам'яті.

      Герої не вмирають.Вони лише відходять у кращі світи. А пам'ять про них житиме вічно.

УВАГА КАРАНТИН!

З метою запобігання росту захворюваності на грип наказом відділу освіти Яворівської РДА від 22.02.2018 року №02-02/66 у Глиницькому НВК тимчасово припиняються заняття з 22 лютого по 05 березня 2018 року. 

 

Адміністрація НВК.

Український ярмарок

            15 лютого  у Глиницькому НВК пройшов День відкритих дверей. Шкільні двері гостинно відкрились для батьків. Вони мали можливість зустрітись з вчителями,  відвідати уроки своїх дітей, відчути гордість за їхні успіхи.

         Незабутнім святом для учнів і вчителів став шкільний ярмарок, який організували батьки та учні 6 класу разом зі своїм класним керівником Міщишин О.А.Перед присутніми розгорнувся справжній смачний світ:акуратно зі смаком сервіровані столи, вбрані у вишиванки  продавці і безліч  ласощів. Чого там тільки не було:різноманітні тістечка та печиво, смачні пампушки з різними начинками, тортики та кексики, різні теплі напої. Зійшлося багато покупців:серед них були і учні, і батьки, і вчителі, і адміністрація школи. Кожний прилавок оточувало багато покупців, які бажали  придбати смакоту. За лічені хвилини столи - прилавки стали пустими, а всі учасники – задоволені і  щасливі.

          А після уроків свято продовжилось літературно - музичною композицією «Свято української кухні». У виконанні батьків та учнів 6 класу лунали народні пісні про традиційні страви нашого народу: «Зеленеє жито, зелене…», «Сало», «Варенички мої», «Із сиром пироги», «Ой, милий мій вареників хоче», «Ой, я молода на базар ходила».

         А також на суд глядачів були представлені жартівливі сценки ,гуморески. Лунали загадки та прислів’я про українську кухню. А після заходу учасники свято мали можливість поласувати смачними варениками з різними начинками, яворівським пирогом з борщем, солодощами та іншими смаколиками.

        Захід був нетрадиційний, але досить цікавим і змістовним.

14 лютого - День закоханих

    14 лютого у багатьох країнах світу відзначають день закоханих-День Святого Валентина.В нашому НВК в цей день пройшла інтелектуально- розважальна гра "Кохання з першого погляду".Участь у цій грі взяли участь  учні 5 класу під керівництвом педагога - організатора  Ковали Н.С. У веселій жартівливій формі 5 пар змагалися за звання "Ідеальна пара".Такою парою стали Хоній Анастасія та Нога Віталій. Вкінці заходу діти обмінялися  між собою "валентинками".А ще протягом дня діяла пошта святого Валентина. Класні керівники провели виховні години, присвячені Дню закоханих: "Цей прекрасний дар кохання"(9 клас), "Несімо істину й любов"(11 клас),"Серце створене для любові"( 8 клас)

Засідання педагогічної ради

      2 лютого в нашому НВК відбулася педагогічна рада.На засіданні педагогічної  ради розглядалися питання:

1. Про стан викладання і рівень навчальних досягнень на уроках інформатики.

2.Вибір предметів для складання  ДПА у 9 класі.

3.Дотримання єдиних вимог до ведення шкільної документації(класні журнали).

4.Про стан роботи школи з питань дитячого травматизму за І семестр 2017-2018 н.р. 

5.Про затвердження плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2018 н.р. 

 

Наші поїздки

      Як печеться хліб? Які складники для цього потрібні? Як правильно приготувати тісто? Відповіді на ці  питання учні  2-3 класів (уч. Мелешко Л.О, Кулинич Г.С) одержали після  майстер – класу з випічки хліба у пекарні «ЕкоТатко» с. Шегині. Море позитивних емоцій, вражень, сюрпризів, корисний   та смачний обід, караоке та дискотека – усе, що підготували організатори атракцій дітям. А найголовніше - іменні сертифікати та власноруч спечений хліб.